Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 79 Głosów - 2.92 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Część forum "tylko dla mieszkańców"
20-04-2016, 08:43
Część forum "tylko dla mieszkańców"
Uważacie, że ta część forum (tylko dla mieszkańców) jest potrzebna? Ja mam wątpliwości (pomijając fakt, że na ten moment jest martwa)... W zasadzie nie daje ona żadnej "prywatności" bo ktokolwiek zarejestruje się na forum to te hasło może otrzymać (nie ma żadnej procedury weryfikującej czy rzeczywiście kupił na naszym osiedlu mieszkanie czy nie, ja też chyba nie chce takiej procedury przeprowadzać i pilnować prywatnych danych). Bardzo dużo użytkowników "pobrało" hasło ale nigdy się na forum w żaden sposób nie udzieliło...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
20-04-2016, 20:31
RE: Część forum "tylko dla mieszkańców"
Jak dla mnie mozna to usunac - nie masz mozliwosci weryfikowania tego kto to czyta i kto tu pisze (w sumie jak wszedzie w internecie).
Osobiscie wydaje mi sie ze sporo osob pobralo hasla bo myslalo ze beda tu umieszczane jakies bardzo wazne, niemalze tajne, informacje Winking a skoro tak nie jest, to po prostu czytaja co sie tu dzieje - zreszta nie tylko oni, nasz deweloper tez sledzi nasze wpisy Winking
20-04-2016, 20:58
(20-04-2016 20:31)AnkaJK napisał(a):  nasz deweloper tez sledzi nasze wpisy Winking

przypuszczenie czy przyznali się przy jakiejś okazji? Smile
20-04-2016, 21:00
nie "przyznali" tylko "powiedzieli" Winking
22-04-2016, 15:01
(20-04-2016 21:00)AnkaJK napisał(a):  nie "przyznali" tylko "powiedzieli" Winking

A to w zasadzie nie to samo? Winking

Tak czy inaczej liczyłem na większy odzew więc zostawiam jak jest...
22-04-2016, 15:18
Wydaje mi się, że przydatnośc tego działu będzie można ocenić dopiero kiedy już zamieszkamy na Kolorowym Smile
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.