Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 79 Głosów - 2.66 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizualizacje
15-04-2016, 10:36
Wizualizacje
W fotogalerii na stronie inwestycji pojawiły się wizualizacje klatki schodowej oraz korytarza. Jak Wam się podobają?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
15-04-2016, 11:15
RE: Wizualizacje
O tych wizualizacjach jest mowa...

Załączone pliki Obrazki

15-04-2016, 14:44
Całkiem fajne. Podoba mi sie jasna podłoga i oświetlenie. Nie wiem jak ten niebieskiSmile.
15-04-2016, 14:53 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-04-2016 14:55 przez Ally.)
Ciekawe czy kolor ścian w częściach wspólnych będzie odzwierciedleniem nazwy budynku (lazur, koral, szafran itd)
15-04-2016, 17:09
Obstawiam, że kolory będą odpowiadały nazwom budynków. I o ile ten niebieski mi się podoba to kolor koralowy... No cóż... Winking
16-04-2016, 20:17
Wycieraczki przed każdym wejściem do lokalu,też będą miały obowiązujący kolor danego budynkuCool.
18-04-2016, 08:58
Pomimo, że ja preferuje szafran Happy to również jestem ciekaw jak kolor koralowy będzie się prezentował Winking
Jeżeli chodzi o efekt to ocenimy jak zobaczym, ale powinno być ok.
18-04-2016, 10:57
zwróćcie uwagę, że te obramowania przy drzwiach wejściowych do mieszkań wyglądają na "z kamienia". obiecująco.. Smile
Na Osiedlu Skanska koło Promenady podobne dekoracje są z pustego w środku plastiku ukrytego pod imitującą drewno okleiną.. bardzo tanio..
13-07-2016, 12:40
(18-04-2016 08:58)Erni napisał(a):  Pomimo, że ja preferuje szafran Happy to również jestem ciekaw jak kolor koralowy będzie się prezentował Winking
Jeżeli chodzi o efekt to ocenimy jak zobaczym, ale powinno być ok.

No co wy, koral jest ok, ciepły Smile Mi się nie podoba kolor drzwi, wygląda jak dykta. Wolałabym ciemny brąz Sad ale przeżyję
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.