Witamy na forum Zapraszamy do rejestracji!
  • Logowanie:
Reklama
Drogi uzytkowniku, proszę nie wyłączaj reklamy, pozwala utrzymać forum. Dziękuję.

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 43 Głosów - 2.6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogródki
23-01-2016, 18:27
Ogródki
Myślę, że są tu przyszli właściciele ogródków w naszej inwestycji, więc chciałam się podzielić informacją którą niedawno otrzymałam. Nie wiem czy wiece, że w standardzie mieszkań z ogródkami będą wyprowadzone krany na zewnątrz Winking Niestety co innego z kontaktami, nie ma ich w standardzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
28-01-2016, 13:31
RE: Ogródki
Z kranami to dobra wiadomość Smile Bo ja się sotatnio zastanawiałam, czy będe musiała z konewką biegać żeby trawy nie zasuszyć Smile
28-01-2016, 14:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-01-2016 14:37 przez Magdalena.)
(28-01-2016 13:31)maldad napisał(a):  Z kranami to dobra wiadomość Smile Bo ja się sotatnio zastanawiałam, czy będe musiała z konewką biegać żeby trawy nie zasuszyć Smile

Widzę, że miałyśmy podobną wizję Smile ale na szczęścię podłączenie węża będzie możliwe.
Co do gniazdek to sporo sobie je wycenili ;/
28-01-2016, 14:39
A też macie mieszkanie z ogródkiem? Smile
w którym bloku A czy C? Ja akurat mam jedyne mieszkanie na parterze w bloku B Smile
28-01-2016, 16:44
[quote='maldad' pid='2717' dateline='1453984779']
A też macie mieszkanie z ogródkiem? Smile
w którym bloku A czy C? Ja akurat mam jedyne mieszkanie na parterze w bloku B Smile
[/

Kupilismy mieszkanie z ogrodkami budynku C Winking
28-01-2016, 20:23
To będziemy do siebie machać Winking
A myślicie może o jakiś specjalnych działaniach wykończeniowych w związku z mieszkaniem na parterze? Np.: ocieplenie podłogi?
29-01-2016, 20:36
Na to wyglada Smile co do ocieplenia podlogi to nie slyszalam o takich rozwiazaniach. Liczymy na to ze bedziemy na plycie garazowej i nie bedzie tak zimno Smile Masz moze jakies konkrety ?
06-02-2016, 15:10
Konkretów żadnych niestety nie mam. Pierwszy raz będę mieszkała na parterze i nie wiem czego się powinnam spodziewać i co może mnie zaskoczyć.
Czy nie będzie zimno, czy nie będzie hałasu z garażu, czy będzie na tyle bezpiecznie, żeby zostawić uchylone okno na noc Smile itp. itd.
Masz jakieś doświadczenia w tej kwestii albo podobne dylematy?
06-02-2016, 17:43
(06-02-2016 15:10)maldad napisał(a):  Konkretów żadnych niestety nie mam. Pierwszy raz będę mieszkała na parterze i nie wiem czego się powinnam spodziewać i co może mnie zaskoczyć.
Czy nie będzie zimno, czy nie będzie hałasu z garażu, czy będzie na tyle bezpiecznie, żeby zostawić uchylone okno na noc Smile itp. itd.
Masz jakieś doświadczenia w tej kwestii albo podobne dylematy?

My też będziemy mieszkać pierwszy raz na parterze, więc nie mam doświadczenia.
Co do temperatury to zobaczymy, ale będziemy na płycie garażowej i podwyższeni w stosunku do gruntu więc nie powinno być źle, dodatkowo strop garażu ma być wg projektu ocieplony. Jeśli nie masz mieszkania przy samej bramie garażowej to nie martwiłabym się o hałas z garażuWinking. Co do bezpieczeństwa to zastanawiam się czy pozwolą na zamontowanie rolet antywłamaniowych po sprzedaży wszystkich mieszkań...
09-02-2016, 15:20
Moje subiektywne odczucie jest takie, że rolety antywłamaniowe nie są zbyt estetyczne. Wobec tego, być może jest mośliwość negocjowania ceny zakupu mieszkania bez okien i zamontowanie we własnym zakresie okien antywłamaniowych. Co o tym myślicie?
Pozdrawiam
10-02-2016, 11:08
W bloku, w którym akurat mieszkam sąsiedzi mają rolety antywłamaniowe. Nikt nie protestował i nie zaburzają ogólnej estetyki. Wydaje mi się, że nie powinno być z tym problemu.
Co do negocjowania ceny to chyba trochę dla nas już za późno Sad
Może lepiej pomyśleć o dobrej instalacji antywłamaniowej?
10-02-2016, 13:04
(10-02-2016 11:08)maldad napisał(a):  W bloku, w którym akurat mieszkam sąsiedzi mają rolety antywłamaniowe. Nikt nie protestował i nie zaburzają ogólnej estetyki. Wydaje mi się, że nie powinno być z tym problemu.
Co do negocjowania ceny to chyba trochę dla nas już za późno Sad
Może lepiej pomyśleć o dobrej instalacji antywłamaniowej?

Dla nas to już zdecydowanie za późno bo mieszkanie kupione Winking
24-06-2016, 09:15
Ja będę szczęśliwcem z dwoma ogródkami Smile I też chciałabym rolety... Podobno powinna się na to zgodzić lub nie wspólnota jak się utworzy.

Z przebiciem gniazdka we własnym zakresie podobno nie powinno być problemu... Tak nam powiedział nasz "wykończeniowiec" Smile
Odpowiedz 

[-]
Powiadom znajomych i przyjaciół (Pokaż Wszystkie)
Facebook Twitter

[-]
Szybka odpowiedź
Wiadomość
Wpisz tutaj swoją odpowiedź.

Potwierdzenie kodem
Przepisz tekst z obrazka po lewej do poniższego pola tekstowego. Taki proces jest niezbędny, by zapobiec wysyłaniu wiadomości przez automaty.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kopiowanie tresci forum bez zgody administracji zabronione!
Administracja forum nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone przez użytkowników.